עורך דין לענייני חוזים

עריכת חוזה אינה עניין פשוט ומי שחושב שכשהוא מוריד הסכם מהאינטרנט הוא כיסה את עצמו, טועה. קודם כל זה לא רק עניין של המילים הכתובות, הליך המשא ומתן להשגת ההסכם הוא לא פחות חשוב. במהלך המשא ומתן להשגת ההסכם ניתן ללמוד הרבה אודות הצד השני, אודות הסיכונים שהקשר עימו גולם ועורך דין טוב עשוי גם לשפר לך את תוצאות המשא ומתן מעבר למה שציפית אתה, בכל מיני מישורים ובעיקר במישור הערובות לכך שלא תיפגע.

גם הדרך שבה לבסוף ינוסחו הוראות החוזה, היא דרך המיוחדת לעסקה שלך, וכשעורך דין מוכשר ובעל ניסיון מתאר אותה, הסיכוי שתיתקל בתקלות בהמשך הדרך פוחת, והיכולת לפתור את הבעיות המתעוררות עולה. עורך דין בעל ניסיון, נתקל במהלך עבודתו באלפי חוזים מסוגים שונים, ראה מקרים רבים של התנגשויות בשל אירועים שאותם אתה לא בהכרח מכיר ויכול למנוע ממך להיתקל בעתיד בתקלות שאותן לא צפית.

זה נכון שכשמתעוררת בעיה ניתן לפנות לעורך דין על מנת שיסייע בפיתרון שלה, אבל יותר נכון הוא לערב את עורך הדין מתחילת העסקה, באופן המקטין את הסיכוי שבעיה תתעורר לאחר עריכת העסקה וככל ועורך הדין המייצג אותך בעל ניסיון רב יותר, כך סיכויי העסקה שלך להצליח עולים כך שהמחיר ששילמת נמוך לעומת הרווח שהפקת ממנו.

הסכם טוב הוא לא בהכרח הסכם יקר והוא לא חייב להיות מרובה סעיפים. הסכם טוב הוא הסכם שמוביל אותך לעסקה שתוכל ליהנות ממנה ולא לעסקה שתגרום לך להצטער שערכת. אם אתה איש עסקים מנוסה, אתה יודע שעורך דין טוב משפר את יכולותיך ואם אתה חסר ניסיון בעסקים, אז כדאי לך לשלם לבעל מקצוע שילווה אותך בדרך להצלחה.

דיני חוזים כוללים הרבה מעבר למילים הכתובות, הם כוללים את המסלול שעליך לעבור עד לחתימת ההסכם ואף את האירועים שקורים לאחר שחתמת על ההסכם, בין שמדובר על הסכם שכירות, הסכם בין יורשים, הסכם בין צדדים לעסקה מסחרית או כל הסכם אחר, בכל רגע בעסקה עליך לפעול בצורה שתמקסם את סיכוייך להצליח ותקטין את הסיכוי לכישלון ובבחירת עורך דין מתאים, אתה משפר את סיכויי הצלחתך.