עורך דין חברות

תחום דיני החברות הוא תחום רחב הכולל נושאים מגוונים, ביניהם: דינים הנוגעים לפתיחת החברה והעסק, חוזים עסקיים, הליכי פירוק ומחיקת חברה, מיזוג בין חברות ועוד. ייעוץ משפטי של עורך דין חברות הוא מצרך חיוני ובסיסי עבור כל חברה, קטנה ועל אחת כמה וכמה בחברה גדולה המעסיקה עובדים רבים, המקיימת עסקאות כספיות גדולות חדשות לבקרים.

עורך דין חברות בעל ניסיון בקיא בכל העניינים המשפטיים הנוגעים לחברות ויסייע בכל חוזה, עסקה ופעולה הדורשת סיוע משפטי. הגיבוי המשפטי מעניק לחברה את השקט הנפשי לעבוד ולבצע עסקאות ללא כל חשש. זאת, מתוך ידיעה כי כל חוזה ועסקה נבחנה בקפידה ואושרה על ידי עורך דין מקצועי המייצג את האינטרסים של החברה ודואג למנוע חוזים ועסקאות אשר עלולים לפגוע בה.

עורך הדין מייצג ומלווה את כל בעלי העניין בחברה אם אלו בעלי מניות, מנהלים, דיירקטורים ונושאי תפקידים רלוונטיים בחברה. עורך הדין "חי" את החברה ומעורה בתהליכים עסקיים רבים, בין אם מדובר בנושאים של שינויים במשרות, הסכמי עבודה ועסקאות ובין אם מדובר בתהליכים גדולים ומשמעותיים יותר כמו ביצוע עסקאות ענק, מיזוגים ורכישת חברות. כך שבנוסף לידע המשפטי המקצועי, עורך הדין צריך להיות בעל אופי אקטיבי ולחיות את השטח, על מנת להיות מעורה באופן תמידי בכל הפעילות העסקית בחברה.

תחום החברות הוא תחום מאוד דינאמי ורגיש, ולעיתים פעולות בודדות כמו ביצוע עסקה לא נכונה או אי שימת לב לפרט מסוים בחוזה עלול לפגוע קשות בחברה. עורך דין חברות צריך להיות עם "יד על הדופק", לזהות עסקאות וחוזים מכשילים, להימנע מלחצים של גורמים פנימיים וחיצוניים ולהתרכז במתן שירות משפטי מקצועי המשרת את טובת החברה.

משרד עו"ד ברק רון, בעל ניסיון רב בתחום דיני החברות וייצג חברות רבות לאורך השנים בביצוע עסקאות ענק, מיזוגים ורכישות, פירוק חברות ועוד. המשרד שלנו ישמח לעמוד שירותכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל נושא ושאלה.