דיני משפחה

סכסוך בתחומי המשפחה מצריך טיפול מיוחד בין היתר בשל העובדה שמעורבים בו רגשות רבים מאשר בסכסוך אזרחי רגיל. משרד עו"ד ברק רון הבקיא בדיני משפחה נמצא כאן על מנת לסייע לך לעבור את הדרך בצורה הטובה ביותר מבחינתך ולתרום לך מהידע הרב שצברנו בשנות פעילותנו על מנת לאפשר לך להתמודד בצורה טובה יותר עם המצב, חרף חוסר הניסיון שלך בטיפול בסיטואציה. סיטואציה משפטית הנוגעת לתא המשפחתי אינה נוחה בהגדרה, כאשר הצד שמנגד הוא בן משפחה – אדם שהתרגלנו לראות בו ידיד וכיום הוא מצוי בצד השני.

פתרון המתאים לאדם אחד, לא בהכרח ישרת אדם אחר, והמארג המשפטי מאפשר לבצע בחירות שונות אף בקשר לאותם הנושאיםעורך דין משפחה ממש. הבחירות שיבוצעו עשויות ללוות אותך לאורך שנים רבות. לדוגמה: בענייני הסדרי ראייה, בענייני גובה תשלומי המזונות, בענייני הסדרים רכושיים מסוגים שונים ועוד בחירות שעליך לעשות ושבמועד ביצוע ההחלטה בעניינן, לא תמיד קל להבין את משמעותה.

דיני המשפחה נוגעים קודם כל בנפש וברגש, חלקים נרחבים מהם נוגעים בפרידה מאדם שהיה יקר ללב (הן במקרה של גירושין והן במקרה של מוות), זאת בנוסף לתהליך המשפטי שגם הוא כשלעצמו אינו תורם לשקט הנפשי מעצם טיבו.

עורך דין משפחה

משרדינו, בראשותו של עורך דין לענייני משפחה מנוסה ומקצועי ברק רון, ילווה אותך בדרך להסדרת הבעיה תוך מתן תשומת לב לא רק לפרוצדורה המשפטית אותה יש לבצע על מנת להשיג את מטרותיך, אלא קודם כל על מנת לוודא שהבנת איזו מבין האפשרויות הפתוחות בפניך להתמודדות עם המצב, היא הטובה ביותר עבורך.

מטרתנו היא הכוונת לקוחותינו לפתרונות הוגנים ומאוזנים, אשר ישרתו אותם לאורך שנים על ידי הסדרת הסכסוך בדרך יעילה, קצרה ונכונה כך שבהמשך הדרך לא תמצא בסכסוך חדש בשל פתרון שאינו מתאים עבורך.

אנו נשאף לערוך עבורך הסכם או הסדר מאוזן ויציב, שיביא למיצוי זכויותיך תוך שמירה על מתווה שיאפשר להסדר לשרוד לאורך זמן, הכל במטרה להביא אותך לחזרה למסלול חיים נורמטיבי בדרך היעילה ביותר עבורך.

לשיחת ייעוץ ראשוני התקשרו עכשיו: 073-7585175

 


גירושין

גירושין

מידע על הליך הגירושין וההשלכות המשפטיות השונות של ההליך על בני הזוג והילדים.

הסכם ממון

הסכם ממון

מידע על הסכמי ממון וחלוקת טרום הנישואין ולאחר הגירושין.

ידועים בציבור

ידועים בציבור

מידע על בני זוג אשר נמצאים תחת הסטטוס המשפטי של ידועים בציבור


מזונות אישה וילדים

מזונות אישה וילדים

מידע משפטי על תנאי תשלום מזונות אישה וילדים לאחר הגירושין.

משמורת ילדים והסדרי ראיה

משמורת ילדים והסדרי ראיה

מידע על משמורת ילדים והסדרי ראיה בין בני זוג לאחר הגירושין.

צוואה וירושה

צוואה וירושה

מידע משפטי על דיני צוואה וירושה.